strona główna

O nas

Firma fajnemeble.pl to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, które funkcjonuje na rynku od stycznia 2005 roku. W ciągu swojej niemal 10 – letniej działalności fajnemeble.pl stały się rozpoznawalnym znakiem połączenia unikatowego wzornictwa z wysoką jakością. Obecnie firma zajmuje ważne miejsce na polskim i zachodnioeuropejskim rynku meblowym, celnie trafiając w zróżnicowane gusta swoich Klientów.

Produkujemy wysokiej jakości meble, których przeznaczeniem są zarówno pomieszczenia komercyjne: banki, biura, szkoły, sklepy itp. jaki i prywatne mieszania i domy.  Wykonujemy stylowe meble na zamówienie, wykorzystując najnowsze technologie i nowoczesne maszyny. Zespół fajnemeble.pl jest w stanie przygotować dla Państwa każde, nawet najbardziej oryginalne zamówienie – gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu.

Profesjonalnie projektujemy wnętrza banków, biur, domów i mieszkań. Najważniejszymi czynnikami, które nasi projektanci zawsze biorą pod uwagę to ergonomia stanowiska pracy, jego funkcjonalność oraz indywidualny charakter pomieszczenia. Dbając o kompleksową obsługę naszych klientów, oferujemy Państwu transport oraz profesjonalny, szybki montaż mebli. Decydując się na sprzedaż wysyłkową w naszym sklepie internetowym, udowadniamy codziennie wielu naszym Klientom, iż szanujemy ich czas i wygodę. Zamówiony przez Państwa towar – zapakowany z należytą starannością ? zawsze dostarczany jest na czas.

przewiń w dół

ZESPÓŁ

Stworzenie firmy fajnemeble.pl nie byłoby możliwe bez pasji, zaangażowania i doświadczenia osób w niej pracujących. Nasi pracownicy to osoby młode i energiczne, o różnych pasjach i zainteresowaniach, które łączy wspólny cel ? stworzenie funkcjonalnych, często nowatorskich i zawsze atrakcyjnych produktów . Wyznajemy zasadę ? moja firma to mój zespół ?, dlatego tez duży nacisk kładziemy na partnerskie kontakty pomiędzy współpracownikami każdego szczebla naszej firmy. Nasz zespół to ludzie dynamiczni, którzy chętnie angażują się w tworzenie wzajemnych relacji z Klientem i służą mu pomocą na każdym etapie współpracy.

Nasze cele

Nasze wartości